Hafta içi ve Hafta sonu7 / 24 Kesintisiz Hizmet

Havayolu Ambulans Hizmetleri

Live Ambulans, tam 24 yıldır Havayolu Ambulans Hizmetleri
Sunmaktadır.

Havayolu Ambulans Hizmetleri

Özel Live Ambulans, 1996 yılından beri tam donanımlı araçları ve güler yüzlü, işini seven profesyonel ekipleriyle başta İstanbul olmak üzere diğer tüm illere 7 Gün 24 Saat güvenilir, konforlu ve çözüm odaklı ambulans hizmetleri vermektedir.

Havayolu ambulans ile hasta transferi konusunda helikopter ve uçak ambulans hasta nakillerinde hastanın klinik durumuna uygun uzman sağlık ekip ve ekipmanlarını temin ediyoruz.

Özel Live Ambulans merkezine ulaşan hastaların medikal raporlarını değerlendirerek gerekli görüldüğü taktirde önce hastanın bulunduğu şehre / ülkeye sağlık ekibi gönderir ve değerlendirme yapılmasını sağlar. Hastanın durumuna en uygun sağlık merkezi seçilir ve hava ambulans naklini gerçekleştirmek için hastayı alarak gideceği sağlık merkezine kadar tüm süreçte hastanın yanında oluruz.

Karayolu Ambulansı

Havayolu Ambulans

Medikal Eskort

Şehirlerarası Nakil

Hastane Randevuları

Huzurevi / Bakımevi Nakli

Her hastane, teçhizat ve donanım, hastalığınızın tedavisi için gereken yeterliliğe sahip olmayabilir. O halde yapmanız gereken bizleri arayıp nakil işlemi talebinde bulunmaktır.

Uluslararası Transfer

Tıbbi Geri Dönüş

Çağrı Merkezi: 0850 473 1 253

Yurtdışı hasta dönüşleri ve organ nakli için havayolu ve karayolu ambulans hizmetleri ile bu süreçte yapılacak bütün işlemler, Live Ambulans tarafından organize edilmektedir.

Titiz, Güleryüzlü ve Profesyonel

Live Ambulans

Eğitimli, Profesyonel ve işini severek yapan çalışanlarla, siz değerli bireylere özel ambulans hizmetleri sunmaktadır.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Live Ambulans, çok kapsamlı hasta nakil hizmetleri sunan özel bir ambulans şirketidir. 1996 yılında kurulup ambulans filosunu sürekli büyüterek, kapsamını Türkiye çapında ve uluslararası hasta transferlerini içerecek şekilde genişletmektedir.

%100 Hasta Memnuniyeti

Hızlı ve Kaliteli Servis

Profesyonel Hizmet

Bilgi Merkezi

Özel Ambulans Avrupa Yakası

Özel Ambulans Avrupa Yakası Konu Başlıkları Özel Ambulans Avrupa Yakası – İstanbulÖzel Ambulans Nedir? Ne işe yarar?Özel Ambulans HizmetleriAvrupa Yakası Hasta Nakil HizmetiAvrupa Yakası Özel Ambulans ŞirketleriAvrupa Yakası Özel Ambulans Fiyatları Özel Ambulans Avrupa Yakası – İstanbul En uygun özel…

Özel Ambulans Avcılar

Özel Ambulans Avcılar Konu Başlıkları Özel Ambulans Avcılar – İstanbulÖzel Ambulans Nedir? Ne işe yarar?Özel Ambulans HizmetleriAvcılar Hasta Nakil HizmetiAvcılar Özel Ambulans ŞirketleriAvcılar Özel Ambulans Fiyatları Özel Ambulans Avcılar – İstanbul En uygun özel ambulans hizmetleri, özel ambulans Avcılar, özel…

Şehirler arası Ambulans Hatay

Şehirler arası Ambulans Hatay Konu Başlıkları Şehirler arası Ambulans HatayHizmetlerimiz;Şehirler arası Hatay Hasta Nakil HizmetiŞehirler arası Hatay Ambulans KiralamaŞehirler arası Hatay Ambulans Fiyatları Şehirler arası Ambulans Hatay Live Ambulans sağlığınız için son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı…

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın