Hafta içi ve Hafta sonu7 / 24 Kesintisiz Hizmet

Organizasyon Etkinlik Ambulansı

Topluluk Organizasyonlarınız da herhangi bir sağlık sorununa karşı Sağlık Tedbiri alıyoruz.

Etkinlikler de Sağlık Tedbiri

Film / Dizi Çekimleri, Konserler, okul gezisi, festival, iş toplantısı, spor müsabakası vb. etkinlikleriniz de sağlık tedbiri alarak, herhangi bir sağlık sorununda anında müdahale ediyoruz.

Ayrıca Fuar, spor aktiviteleri, bayi toplantısı, yarışmalar, seminerler / sempozyumlar, parti, özel davetler, toplu davet, şenlik, konferans, düğün vb. gibi organizasyonlar da sağlık tedbirleri uygulayabiliyoruz.

01

Konser

02

Okul Gezileri

03

Toplantılar

04

Spor müsabakaları

01

Fuar

02

Eğlence Aktiviteleri

03

Düğün

04

Parti

Organizasyonun risk oranına göre uzman ekip, uluslararası standartlara sahip ambulans ve revir hizmetleri ile size en uygun acil sağlık hizmeti çözümü organize edilmektedir.

Hasta Nakil Hizmetleri

Karayolu ve havayolu ile şehir içi ve şehirler arası hasta nakil hizmetleri vermekteyiz. Kısa ve uzun mesafeler için hastanızın durumuna göre yol ve hava ambulans seçimi yapılmaktadır.

Karayolu Ambulansı

Havayolu Ambulans

Medikal Eskort

Şehirlerarası Ambulans

Hastane Randevuları

Huzurevi / Bakımevi Nakli

Titiz, Güleryüzlü ve Profesyonel

Live Ambulans

Eğitimli, Profesyonel ve işini severek yapan çalışanlarla, siz değerli bireylere hasta nakil hizmeti sunmaktadır.

Yurtdışı hasta dönüşleri ve organ nakli için havayolu ve karayolu ambulans hizmetleri ile bütün organizasyon, Live Ambulans tarafından verilmektedir.

Uluslararası Transfer

Tıbbi Geri Dönüş

Çağrı Merkezi: 0850 473 1 253

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Live Ambulans, çok kapsamlı hasta nakil hizmetleri sunan özel bir ambulans şirketidir. 1996 yılında kurulup ambulans filosunu sürekli büyüterek, kapsamını Türkiye çapında ve uluslararası hasta transferlerini içerecek şekilde genişletmektedir.

%100 Hasta Memnuniyeti

Hızlı ve Kaliteli Servis

Profesyonel Hizmet

Bilgi Merkezi

Özel Ambulans Kadıköy

Özel Ambulans Kadıköy Konu Başlıkları Özel Ambulans Kadıköy – İstanbulÖzel Ambulans Nedir? Ne işe yarar?Özel Ambulans HizmetleriKadıköy Hasta Nakil HizmetiKadıköy Özel Ambulans ŞirketleriKadıköy Özel Ambulans Fiyatları Özel Ambulans Kadıköy – İstanbul En uygun özel ambulans hizmetleri, özel ambulans Kadıköy, özel…

Şehirler arası Ambulans Nevşehir

Şehirler arası Ambulans Nevşehir Konu Başlıkları Şehirler arası Ambulans NevşehirHizmetlerimiz;Şehirler arası Nevşehir Hasta Nakil HizmetiŞehirler arası Nevşehir Ambulans KiralamaŞehirler arası Nevşehir Ambulans Fiyatları Şehirler arası Ambulans Nevşehir Live Ambulans sağlığınız için son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı…

Özel Ambulans Maltepe

Özel Ambulans Maltepe Konu Başlıkları Özel Ambulans Maltepe – İstanbulÖzel Ambulans Nedir? Ne işe yarar?Özel Ambulans HizmetleriMaltepe Hasta Nakil HizmetiMaltepe Özel Ambulans ŞirketleriMaltepe Özel Ambulans Fiyatları Özel Ambulans Maltepe – İstanbul En uygun özel ambulans hizmetleri, özel ambulans Maltepe, özel…

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın