Hafta içi ve Hafta sonu7 / 24 Kesintisiz Hizmet

Revir ve Sabit Nokta Ambulansı

Bir sağlık kuruluşuna uzak veya yoğun sağlık hizmeti gerekliliği olan yerlerde 24 saat sabit ekip ve/veya klinik kurguları yapılabilir.

Revir ve Sabit Nokta Ambulansı

Film / Dizi Çekimleri, Konserler, okul gezisi, festival, iş toplantısı, spor müsabakası vb. etkinlikleriniz de revir ve sabit nokta olarak, herhangi bir sağlık sorununda anında müdahale ediyoruz.

Firmalardan gelen talepler doğrultusunda, firma adına mevcut revirlerinde görev yapmaları için ihtiyaç duyulan saat aralıklarında ya da belirli bir zaman süresince doktor, anestezi teknikeri ve hemşire gibi tıbbi personel tarafından sunulan sağlık hizmetidir.

01

Toplu Konutlar

02

Üniversiteler

03

Tatil Köyleri

04

İş Merkezleri

01

Fuar

02

Eğlence Aktiviteleri

03

Düğün

04

Parti

Organizasyonun risk oranına göre uzman ekip, uluslararası standartlara sahip ambulans ve revir hizmetleri ile size en uygun acil sağlık hizmeti çözümü organize edilmektedir.

Hasta Nakil Hizmetleri

Karayolu ve havayolu ile şehir içi ve şehirler arası hasta nakil hizmetleri vermekteyiz. Kısa ve uzun mesafeler için hastanızın durumuna göre yol ve hava ambulans seçimi yapılmaktadır.

Karayolu Ambulansı

Havayolu Ambulans

Medikal Eskort

Şehirlerarası Ambulans

Hastane Randevuları

Huzurevi / Bakımevi Nakli

Titiz, Güleryüzlü ve Profesyonel

Live Ambulans

Eğitimli, Profesyonel ve işini severek yapan çalışanlarla, siz değerli bireylere hasta nakil hizmeti sunmaktadır.

Yurtdışı hasta dönüşleri ve organ nakli için havayolu ve karayolu ambulans hizmetleri ile bütün organizasyon, Live Ambulans tarafından verilmektedir.

Uluslararası Transfer

Tıbbi Geri Dönüş

Çağrı Merkezi: 0850 473 1 253

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Live Ambulans, çok kapsamlı hasta nakil hizmetleri sunan özel bir ambulans şirketidir. 1996 yılında kurulup ambulans filosunu sürekli büyüterek, kapsamını Türkiye çapında ve uluslararası hasta transferlerini içerecek şekilde genişletmektedir.

%100 Hasta Memnuniyeti

Hızlı ve Kaliteli Servis

Profesyonel Hizmet

Bilgi Merkezi

Uygun Fiyatlı Ambulans

Uygun Fiyatlı Ambulans Uygun Fiyatlı Ambulans Özel ambulans ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ambulans seçimi çok önemlidir. Çok pahalı ve kalitesi hizmetlerden bıktıysanız ve hem kaliteli hemde uygun fiyata ambulans hizmeti almak istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz numaraları arayarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Ambulans…

Şehirler arası Ambulans Çorum

Şehirler arası Ambulans Çorum Konu Başlıkları Şehirler arası Ambulans ÇorumHizmetlerimiz;Şehirler arası Çorum Hasta Nakil HizmetiŞehirler arası Çorum Ambulans KiralamaŞehirler arası Çorum Ambulans Fiyatları Şehirler arası Ambulans Çorum Live Ambulans sağlığınız için son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı…

Özel Ambulans Üsküdar

Özel Ambulans Üsküdar Konu Başlıkları Özel Ambulans Üsküdar – İstanbulÖzel Ambulans Nedir? Ne işe yarar?Özel Ambulans HizmetleriÜsküdar Hasta Nakil HizmetiÜsküdar Özel Ambulans ŞirketleriÜsküdar Özel Ambulans Fiyatları Özel Ambulans Üsküdar – İstanbul En uygun özel ambulans hizmetleri, özel ambulans Üsküdar, özel…

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın