Hafta içi ve Hafta sonu7 / 24 Kesintisiz Hizmet

Şehirlerarası Ambulans Hizmetleri

Live Ambulans, tam 24 yıldır Karayolu ve Havayolu ile Kısa ve Uzun Mesafe Hasta Nakil Hizmetleri Sunmaktadır.

Şehirlerarası Ambulans Hizmetleri

Özel Live Ambulans, 1996 yılından beri tam donanımlı araçları ve güler yüzlü, işini seven profesyonel ekipleriyle başta İstanbul olmak üzere diğer tüm illere 7 Gün 24 Saat güvenilir, konforlu ve çözüm odaklı ambulans hizmetleri vermektedir.

Kuruluşumuzda hizmet veren tüm ambulanslar gerekli şartları tam olarak taşımakta ve tıbbi ekipmanlarımız eksiksizdir. Hastanın rahat etmesi için araçlardaki hasta kabini uzunluk, genişlik ve yükseklikler belli standartlardadır.

Özellikle şehir yerleşiminden uzak kasaba ve köylerde yaşayan hastalarımızın gerekli tedaviyi alabilmesi için başka şehirlere nakli gerekmektedir. Aynı şekilde küçük şehirlerden, tam donanımlı hastanelere sahip büyük şehirlere tedavi için sevk edilmesi gereken hastalarımızın da naklinin sağlanması gerekir.

Karayolu Ambulansı

Havayolu Ambulans

Medikal Eskort

Şehirlerarası Nakil

Hastane Randevuları

Huzurevi / Bakımevi Nakli

Her hastane, teçhizat ve donanım, hastalığınızın tedavisi için gereken yeterliliğe sahip olmayabilir. O halde yapmanız gereken bizleri arayıp nakil işlemi talebinde bulunmaktır.

Uluslararası Transfer

Tıbbi Geri Dönüş

Çağrı Merkezi: 0850 473 1 253

Yurtdışı hasta dönüşleri ve organ nakli için havayolu ve karayolu ambulans hizmetleri ile bu süreçte yapılacak bütün işlemler, Live Ambulans tarafından organize edilmektedir.

Titiz, Güleryüzlü ve Profesyonel

Live Ambulans

Eğitimli, Profesyonel ve işini severek yapan çalışanlarla, siz değerli bireylere özel ambulans hizmetleri sunmaktadır.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Live Ambulans, çok kapsamlı hasta nakil hizmetleri sunan özel bir ambulans şirketidir. 1996 yılında kurulup ambulans filosunu sürekli büyüterek, kapsamını Türkiye çapında ve uluslararası hasta transferlerini içerecek şekilde genişletmektedir.

%100 Hasta Memnuniyeti

Hızlı ve Kaliteli Servis

Profesyonel Hizmet

Bilgi Merkezi

Şehirler arası Ambulans Bayburt

Şehirler arası Ambulans Bayburt Konu Başlıkları Şehirler arası Ambulans BayburtHizmetlerimiz;Şehirler arası Bayburt Hasta Nakil HizmetiŞehirler arası Bayburt Ambulans KiralamaŞehirler arası Bayburt Ambulans Fiyatları Şehirler arası Ambulans Bayburt Live Ambulans sağlığınız için son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı…

Şehirler arası Ambulans Yozgat

Şehirler arası Ambulans Yozgat Konu Başlıkları Şehirler arası Ambulans YozgatHizmetlerimiz;Şehirler arası Yozgat Hasta Nakil HizmetiŞehirler arası Yozgat Ambulans KiralamaŞehirler arası Yozgat Ambulans Fiyatları Şehirler arası Ambulans Yozgat Live Ambulans sağlığınız için son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı…

Özel Ambulans Esenler

Özel Ambulans Esenler Konu Başlıkları Özel Ambulans Esenler – İstanbulÖzel Ambulans Nedir? Ne işe yarar?Özel Ambulans HizmetleriEsenler Hasta Nakil HizmetiEsenler Özel Ambulans ŞirketleriEsenler Özel Ambulans Fiyatları Özel Ambulans Esenler – İstanbul En uygun özel ambulans hizmetleri, özel ambulans Esenler, özel…

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın