Şehirler arası Ambulans İzmir

Şehirler arası Ambulans İzmir

Live Ambulans sağlığınız için son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı ulaşım ambulans araçları ile siz değerli bireylere özel ambulans hizmeti vermektedir. Acil ambulans ve sağlık bakanlığından ruhsatlı özel ambulans araçlarımızla hasta nakli yapılmaktadır.

Ambulans hizmeti alanında hasta nakil ihtiyaçlarınızı gerçekleştiren sağlık bakanlığından ruhsatlı bir kurumuz. Şehirler arası Ambulans İzmir ambulans firması olarak hastaların hastane randevusu, huzur evi ve bakım evi nakilleri gibi ulaşımlarını, evden alıp eve bırakılmalarını sağlamak için hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz;

Şehirler arası İzmir Hasta Nakil Hizmeti

Hasta nakil hizmetleri’ nde 1996 yılından beri son teknolojilere ayak uydurarak en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız. Güler yüzlü, titiz ve alanında uzman ekibimizle hasta, yaşlı veya engelli bireyleri mümkün olan en kısa sürede varacakları yere ulaştırmaya çalışıyoruz. Misyonumuz daima gelişerek ve geliştirerek en iyi hasta nakil  hizmetlerini sunmaktır.

Araçlarımız; yüksek donanıma sahip olarak hastanın ulaşım sırasında konfor ve güvenle taşınmasını amaçlamaktadır. Özel ambulans hizmeti konusunda tecrübeli doktor ve asistanlarla nakil işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Tıbbın Avrupa standartları çizgisinde ve ruhsatlı hizmet çerçevesinde hastaların her nakil işleminde acil yardım sunmaktayız.

Şehirler arası Ambulans İzmir
İzmir şehirler arası ambulans

Şehirler arası İzmir Ambulans Kiralama

Ambulans hizmeti konusunda en iyi sağlık ekibi ve tıp teknisyenleri ile kiralama olanağına sahipsiniz. Özel ambulans araçlarımızı; özel organizasyonlar çerçevesinde acil hasta bakımı ve hastaneye nakil işlemini yapmaktayız. Organizasyon alanınıza belirlenen saatlerde kiralama yaptığınız adette özel ambulans gelmektedir.

Sağlık ekibimiz ve özel ambulans araçlarımız ile organizasyonun bitimine kadar hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat sağlık personelimiz ile özel ambulans kiralama hizmetini sunmaktayız.

Bunun için irtibat numaralarımız ile bizlere ulaşım sağlayarak, acil yardım ve ambulans hizmeti talep edebilirsiniz. Her organizasyon süresince özel ambulans hizmetimizden yararlanıp, kiralama işlemini yapabilirsiniz.

Şehirler arası İzmir Ambulans Fiyatları

Sağlıklı ve güvenli ulaşım için 24 yılı aşkın tecrübemizle uzmanlık çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kurumsal bir firma olarak sağlıklı hizmet anlayışı ile özel ambulans sunumu yapmaktayız. Her hasta ulaşım işlemini memnuniyetle sağlayan özel ambulans ailemiz, hastane öncesi acil yardım sunmaktadır.

Sağlık hizmetini uygun fiyat çerçevesinde sunmaktayız. Özel ambulans fiyatları ise kilometre mesafesine göre belirlenmektedir. Fiyatlar hakkında başlangıç miktarını belirten Live Ambulans, telefonla irtibat kurduğunuzda tam bilgileri size verecektir.

Yorum Yapın

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın