Özel Ambulans Şişli

Özel Ambulans Şişli – İstanbul

En uygun özel ambulans hizmetleri, özel ambulans Şişli, özel ambulans ücretleri, özel ambulans şirketleri telefonu.

Live Ambulans şirketi tüm İstanbul da ve Şişli ilçesinde özel ambulans hizmetlerini en uygun fiyatları ile sunmaktadır. Son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı ulaşım ambulans araçları ile siz değerli bireylere özel ambulans hizmeti veriyoruz. Sağlık bakanlığından ruhsatlı ve yetkili bir şirketiz.

Özel Ambulans Şişli ilçesinde ve diğer ilçelerde hastane veya doktor randevusu, huzur evi ve bakım evi nakilleri, özel etkinlik nakilleri gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Özel Ambulans Nedir? Ne işe yarar?

Özel ambulans hizmetleri karayolu ve havayolu ile kısa ve uzun mesafe hasta, yaşlı ve engeli nakilleri için genellikle acil olmayan hizmetleri kapsamaktadır. Özel bakım gerektiren hastaların tekerlekli sandalye ve sedyeli taşımacılığını üstlenirken, yolculuk boyunca bakımlarını yapar.

Bununla birlikte bakım evi ve huzur evi nakil ihtiyacı olan bireylerin transferinde görev üstlenir. Engelliler için özel donanımlı araçlarla nakil işlemleri sağlanır. Uzun mesafe şehirler arası veya ülkeler arası nakillerde karayolu ve uçak, helikopter ambulans hizmetleri sağlanmaktadır.

Yurt dışında ameliyat olan bir hasta için geri dönüş işlemleri özel ambulans şirketimiz tarafından planlı olarak yapılır. Donanımı yetersiz bir hastaneden başka bir hastaneye nakil ihtiyacınız olduğunda da firmamızı arayabilirsiniz.

Özel Ambulans Hizmetleri

Şişli Hasta Nakil Hizmeti

Hasta nakil hizmetleri’ nde 1996 yılından beri son teknolojilere ayak uydurarak en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız. Güleryüzlü, titiz ve alanında uzman ekibimizle hasta, yaşlı veya engelli bireyleri mümkün olan en kısa sürede varacakları yere ulaştırmaya çalışıyoruz. Misyonumuz daima gelişerek ve geliştirerek en iyi hasta nakil  hizmetlerini sunmaktır.

Araçlarımız; yüksek donanıma sahip olarak hastanın ulaşım sırasında konfor ve güvenle taşınmasını amaçlamaktadır. Özel ambulans hizmeti konusunda tecrübeli doktor ve asistanlarla nakil işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Tıbbın Avrupa standartları çizgisinde ve ruhsatlı hizmet çerçevesinde hastaların her nakil işleminde acil yardım sunmaktayız.

Şişli Özel Ambulans
Özel Ambulans Şişli

Şişli Özel Ambulans Şirketleri

Ambulans hizmeti konusunda en iyi sağlık ekibi ve tıp teknisyenleri ile kiralama olanağına sahipsiniz. Özel ambulans araçlarımızı; özel organizasyonlar çerçevesinde acil hasta bakımı ve hastaneye nakil işlemini yapmaktayız. Organizasyon alanınıza belirlenen saatlerde kiralama yaptığınız adette özel ambulans gelmektedir.

Sağlık ekibimiz ve özel ambulans araçlarımız ile organizasyonun bitimine kadar hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat sağlık personelimiz ile özel ambulans kiralama hizmetini sunmaktayız.

Bunun için irtibat numaralarımız ile bizlere ulaşım sağlayarak, acil yardım ve ambulans hizmeti talep edebilirsiniz. Her organizasyon süresince özel ambulans hizmetimizden yararlanıp, kiralama işlemini yapabilirsiniz.

Şişli Özel Ambulans Fiyatları

2020 yılı tam donanımlı özel ambulans ücretleri başlangıç + km başına maliyet ve diğer hizmetler baz alınarak hesaplanmaktadır. Bu yüzden çağrı merkezimizi arayarak en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Sağlıklı ve güvenli ulaşım için 20 yılı aşkın tecrübemizle uzmanlık çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kurumsal bir firma olarak sağlıklı hizmet anlayışı ile özel ambulans sunumu yapmaktayız. Her hasta ulaşım işlemini memnuniyetle sağlayan özel ambulans ailemiz, hastane öncesi acil yardım sunmaktadır.

Özel ambulans fiyatları ise kilometre mesafesine göre belirlenmektedir. Fiyatlar hakkında başlangıç miktarını belirten Live Ambulans, telefonla irtibat kurduğunuzda tam bilgileri size verecektir.

Yorum Yapın

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın